Moje osiągnięcia

Jako doświadczony trener pomogłem już wielu osobom, które zrzuciły zbędne kilogramy, zmieniły swoje myślenie o dotychczasowym odżywianiu i zaczęły zdrowiej się odżywiać (a nawet polubiły samodzielne przygotowywanie posiłków) i osiągnęły swój cel.

Moją misją jest sprawienie, aby moi klienci lubili aktywność fizyczną, zdrowe gotowanie i jednocześnie czuli się zdrowiej na co dzień. Każdego dnia na swojej zawodowej drodze spotykam osoby z różnymi problemami: problemem z tkanką tłuszczową, spadkiem wagi, utratą apetytu a nawet zaburzeniami odżywiania lub niechęcią do aktywności fizycznej. Moja oferta obejmuje przede wszystkim szczegółowe układanie harmonogramów odżywiania i planów treningowych, harmonogram indywidualnych treningów personalnych lub treningów w grupie, a także doradztwo w zakresie stosowania suplementów i treningu bodybuilding.

Moim sukcesem jest to, że pomogłem już wielu klientów w osiągnięciu ich celów. Dzięki moim konsultacjom, wiedzy, a także dobrym planom strategicznym moi klienci zmienili swoją codzienność na lepszą, bardziej świadomą i zdrowszą. Takie sukcesy są nie tylko ich sukcesami, ale także moimi. To dla mnie dodatkowa motywacja do tego, aby być jeszcze lepszym trenerem personalnym i pomagać większej ilości osób. Właśnie dlatego lubię moją pracę, ponieważ pomaganie innym i obserwowanie zmian w życiu innych jest moją pasją od wielu lat. Takie efekty sprawiają, że jestem pełen podziwu dla moich klientów i jeszcze bardziej lubię swoją pracę.