Moja oferta

Moja oferta treningów personalnych jest kierowana do każdego, kto od dawna czuje, że potrzebuje wsparcia doświadczonego trenera personalnego.

Pomagam osobom, które nie wiedzą jak zacząć ćwiczyć jak i takim, które ćwiczą już od pewnego czasu, ale nie widzą żadnych efektów swojego wysiłku. Staram się i robię wszystko, co w mojej mocy, aby moja oferta była skierowana do każdej osoby, która chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i pragnie schudnąć. W związku z tym oferuje indywidualne konsultacje. Tego rodzaju oferta to propozycja dla wszystkich osób, które od pewnego czasu czują, że potrzebują zmiany i solidnego wsparcia w zmianie swojej codzienności i myśleniu o zdrowszym gotowaniu, większej aktywności fizycznej, a także zwiększeniu swojej świadomości o korzyściach z takiej zmiany.

W codziennej pracy bardzo często trafiam na klientów, którzy chcieliby osiągnąć szybko efekty, ale nie są gotowi do tego, aby zbyt wiele zmienić w swojej codzienności. Często nie wiedzą jak zacząć ćwiczyć lub zdrowo się odżywiać. Innym razem nie mają wystarczającej motywacji, aby zacząć aktywność fizyczną lub nie wierzą w tę zmianę. Pomagam im zmienić myślenie o treningach personalnych, a także pomagam dostrzec najczęściej popełniane błędy. Szczególnie trudno im wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych, choć spadek motywacji do ćwiczeń również jest dość częstą przyczyną. Swoją ofertę kieruję do osób, które chcą działać, ale nie mają określonych celów i potrzebują wsparcia.